Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cirkó-szakértők, tudnátok...

Cirkó-szakértők, tudnátok erről mondani valamit?

Figyelt kérdés
Feltekerem a termosztátot, megjelenik rajta a kis ikon, ami azt jelzi, hogy fűt(eni kell), de nem kapcsol be a kazán! A hőmérséklet 18 fok, 22-re állítottam, és semmi! Értelmezi, hogy fűteni kell, de nem fűt, a radiátorok jéghidegek. Nincs semmi olyan rejtett program a termosztáton, ami ezt indokolná. :((
2012. febr. 9. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezt akkor csinálta, amikor merült az elem a termosztátban.

Arra még volt ereje, hogy a program fusson rajta, de arra nem, hogy a belső kapcsolót is átváltsa.

2012. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elemcsere. Vegyél bele drága alkálit,ne ilyen teszkós valamit. Asszem mindegyikbe 2db AAA megy. 2 db Duracell .
2012. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok cirkó bizonyos víznyomás alatt nem kapcsol be, ellenőrizd a nyomást.
2012. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor a cirkón villogna a hibakód lámpa,tudod ?

A thermosztát nem tud jelet adni a cirkó felé mert gyenge az elem.

2012. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a víznyomás ellenőrzés sem hülyeség!!!
2012. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, kaptam egy kis reményt! :)

Viszont semmi ilyesmi nincs a háttérben. :( Ellenőriztem a víznyomást: megfelelő. A termosztát pedig nem elemmel működik, hanem áramos. :((

2012. febr. 9. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem elemes ? Régiféle ? Milyen márka ? Az utóbbi 10 évben gyártott mind elemes....
2012. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vaillant, nem hiszem, hogy régi fajta, mert valami hiperszuper, takarékos, drága cucc volt (fél éve vettük). Azt, hogy nem elemes, a férjem mondta, amikor felhívtam, hogy munkából hazafelé vegyen Duracellt. Ő biztos benne, remélem, tudja, hogy mit beszél.
2012. febr. 9. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:
A vaillant a cirko tipusa,nem ? A termosztát milyen ? VAgy van gyári termosztátja ?
2012. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A cirkó típusa IS, igen, de a termosztátra is az van írva konkrétan. Nem gyári, vagy legalábbis nem egyszerre lett beszerelve, a rendszer 6 éves, a termosztátot fél éve vettük.

Végülis úgy látszik megoldódni a helyzet, hogy a férjem ki- bekapcsolta a kazánt, és azóta működik rendesen. :/ Remélem, nem válik mostantól napi rutinná...

Köszi mindenkinek a segítőkész válaszokat! :)

Ha esetleg lenne még ötlet a hiba okára, szívesen látnám!

2012. febr. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!