Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valóban hasznos amit a víz...

Valóban hasznos amit a víz spórolásról hirdetnek és árulják a terméket? Víz dúsító, tisztító berendezésekre gondolok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hasznos, annak aki eladja. :-)
2012. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha erre a csapra rakható habosító cuccra gondolsz, akkor az tud hasznos lenni, mert többnek tűnik a kiengedett víz (kézmosásnál), ezért nem nyitod meg annyira.
2012. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam, hogy dúsítja a berendezés a vizet és ezáltal ha megnyitom a csapot akkor is kevesebbet használok. Továbbá vannak a víztisztító berendezések, ez azért lehetne jó nekem mert ásványvíz már elég sokba kerül és lehet hogy ha csapvizet innék, az is egézséges lenne, és gyanítom hogy lényegesen kevesebbet fizetnék érte. Egy hónapban az ásványvíz fogyasztásom körülbelül 4.000 Ft.
2012. jan. 29. 09:52
 4/7 vizgazfutes ***** válasza:
Azok a perlátorok, amik + O2-t "adagolnak" a vízhez, azok segíthetnek spórolni....
2012. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vizgazfutes ***** válasza:

Milyen víz tisztító berendezésben kell gondolkodni?


Ivóvíz szűrő? vagy...?

2012. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hasznos. Nekünk van vízhabosítónk, de kimondottan kényelmetlen pl. fogmosásnál - én nem használok poharat, a csapból veszek öblítővizet, viszont várnom kell, mire tudok öblíteni vele. Tudom, használjak poharat, de na.

Kézmosásnál meg teljesen haszontalan, mivel ahhoz, hogy elkezdjen működni, akkora víznyomás kell, aminek a felével is bőven kezet lehet mosni.

A vízszűrő kancsó mondjuk jó lehet, ha rossz minőségű nálatok a víz. Ebben szerencsénk van, nálunk kimondottan jó, ezért nincs szükségünk szűrésre.

2012. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom kereskedéssel, tehát nem vagyok érdekelt. A víztisztító, vízszűrő határozottan jó. Érdemes megnézni, hogy milyet veszel, de a víz íze sokkal jobb (hasonló a forrásvízhez, aminél szerintem nincs jobb fajta víz) és egészségileg is jót tesz. Lehet, hogy hosszabb távon, de főleg, ha havi 4000eFt-ot "elvizezel" akkor egy év alatt biztosan visszajön az ára és jót teszel az egészségednek.
2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!