Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha jogosult vagyok a nagycsalá...

Ha jogosult vagyok a nagycsaládosok gázárkedvezményére, és azt meg is kaptam, megjelenik a gázszámlán a kedvezmény mértéke?

Figyelt kérdés
A számlán nem találom, le kell jelenteni a kedvezményt a gázszolgáltató felé?
2011. dec. 20. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint már megszünt a gázártámogatás. Már lakásrezsi támogatás jár, de azt a polgármesteri hivatalnál kell megigényelni a szociális osztályon.
2011. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nem szociális alapon jár, tudom, hogy a lakásfenntartási támogatás más. Ezt az államkincstárnál kellett igényelni, nagycsaládosoknak jár, és novemberig kellett beküldeni, úgyhogy még van.

De köszi a választ!

2011. dec. 21. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ma gondoltam rá! Mi is kapunk, de a számlán sehol sincs!

Szólj, ha tudsz v.mi okosat róla!

2011. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki megkapja a kedvezményt, az a MÁK-tól kap egy határozatot, a MÁK a gázszolgáltató felé is intézi a dolgot.

A kedvezmény úgy jelenik meg a számlán, hogy I. árkategória van írva a részletezésbe a hátoldalon!

2011. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2011. dec. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!