Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy törölközőt csak egyszer,...

Egy törölközőt csak egyszer, vagy többször használtok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 15:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
1 héten 1x van mosva. De semmi bajom nincs ha véletlen 2 hétig használom. Csak a tiszta vizet törlöm bele.
2011. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 gomzoli ***** válasza:

Mi is csak hetente cseréljük, és nem vagyunk büdösebbek az átlagnál :-)

Szerintem is pazarlás minden nap cserélgetni, és a környezetet is erősebben szennyezi az indokolatlanul sok mosás. Meg a pénzben kifejezhető pocsékolás sem elhanyagolható.

2011. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor cserélem,ha már nem tiszta. Felesleges áram és vízpocsékolás az egyszer használt törülközőt kimosni.
2011. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Na és ha valaki nem hetente cseréli? Itt mindenki nagyon nagy jómódban él...vagy hazudik. Anyukám közel áll a tisztaságmániához, de nem hiszem hogy két-három havinál gyakoribb lenne nálunk a törölköző mosás...

A barátomnak meg amikor ajándékba törölközőt vettem, akkor azzal vette át tőlem, hogy "de jó, akkor most kidobhatom a régit", amit szerintem egyszer sem mosott...


Az óvodában is csak havonta adják haza mosásra a kéztörölközőt (meg az ágyneműt, tornazsákot)

2011. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, én anyukáddal ellentétben távol állok a tisztaságmániától, de amit leírtál, az még nekem is durva:)

Én a fürdőtörölközőket max. egy, másfél hétig használom/hagyom használni. Akkor cserélem.

A kéztörlőket pedig valóban max. egy hétig.

Kicsi a fürdő, és még így is, hogy mindig résnyire nyitva hagyjuk az ajtót, nehezen száradnak meg a törölközők fürdés után. A kéztörlőnek pedig szinte nincs is ideje megszáradni két használat között. Tehát így igen hamar szaguk lesz.

Persze egy ablakos fürdőnél biztos más a helyzet.

2011. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nálunk még anyunál van az, hogy minden fürdés után megy a szennyesbe. Az én kis panelomban pedig leginkább a helyhiány miatt, mindenkinek van egy akasztója, és hetente 2-szer eseteleg 3-szor cseréljük, de én van hogy egy nap többször zuhanyzok.

2011. dec. 11. 08:23
 17/19 anonim ***** válasza:
úristen :D én havonta egyszer mosom, mégse haltam bele :D naponta, te jó ég, ilyet még sose hallottam :D
2011. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A heti cserélgetés szerintem korrekt, viszont az ilyen több hónaposat megfogni sem merném, nem hogy bele törölközzem.
2011. dec. 11. 19:49
 19/19 anonim ***** válasza:

heti 1 fehérmosás van, akkor mosom a törcsiket, pizsit, ágyneműt. ez még egy egészséges és gazdaságos határ.


azért a havi 1 mosás meredek lenne...

2011. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!