Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hivatalosan meg lehet-e...

Roolii kérdése:

Hivatalosan meg lehet-e oldani, hogy egy társasház 4-ik emeletén ne gázkonvektorral fűtsek hanem fával?

Figyelt kérdés

Vagyis konkrétan azt szeretném, hogy beraknék egy kis kályhát és fával tudnák fűteni!

Van-e ennek valami akadálya?

Kell-e szólni valakinek?

Jogilag lehet ilyet?


2011. dec. 9. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Kéményseprővállalatra és a Társasházra tartozik, meg az önkormányzatra. Őket kell megkérdezd erről.
2011. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kémény van? A kéményseprőkkel kell megnézetni,ők engedélyezik.Hol tudnád tárolni a fát? azt fel is kell vágni.Van rá lehetőséged?
2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet furi kérdés,de van kéményed,ahol kivezeted a füstöt?
2011. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát van kémény, de szerintem az nem erre a célra való mert gázbojler van belevezetve.

Én arra gondoltam a parapetes konvektor falba vezetett részét használnám a füst kivezetésére....

Amúgy az erkélyen tárolnám a fát!

2011. dec. 9. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
De miert csinalnad az atalakitast, azt gondolod, olcsobb a tuzelés?.... Szerintem nem.
2011. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Olcsóbb is és jobb a fűtőértéke is ezerszer!!!!

Én már eldöntöttem.

Csak nem tudom még mindig hogy lehet-e vagy nem......

2011. dec. 9. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Muszaj elmenned fogadasi idoben az elso hozzaszolasban mondott intezmenyekbe, es ŐK fogjak megadni a valaszt.
2011. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem okos ötlet,rossz lesz a huzat és befelé fog jönni a füst, ha meg kimegy véletlenül,akkor a füst bejön az ablakon,de nem csak a tiéden,hanem a szomszédokén is, tűzveszélyes és minimum feljelentenek.
2011. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kandallóval simán.
2011. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A konvektor helyén nem mehet ki a füstcső!Életveszélyes,tűzveszélyes, nem fogja neked engedni senki.Ha laknak még fölötted, akkor meg pláne!
2011. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!