Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyorsan és olcsón el akarok...

Gyorsan és olcsón el akarok elválasztani egy nagy teret hogy ne kelljen az egészet fűteni. Arra gondoltam hogy egy fa vázra fóliát feszítek. Szerintetek ez megtartja a hőt vagy olyan mintha semmi nem lenne ott?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fólia helyett inkább habfóliát, vagy polifómot használnék, és celluxot csak vigyázz, hogy ne lyukaszd át!


Továbbá egy páraelnyelőt sem árt beszerezni a hőmérsékletkülönbség miatt képződő pára ellen.


Ha pedig megjelenne a penész, akkor virágpermetezőbe, tömény hipó, és néhány fújás után nyoma sincs!



Sok sikert!

2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként én régi dupla faablak közé is raktam ilyet egy kis sziloplaszttal megtámogatva, és bevált, van olyan hatékony, mintha kicseréltettem volna müanyag nyilászáróra.
2011. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
faváz, vagy gipszkarton, tegyél be közé 10 centis hungarocellt, négyzetmétere 1000 körül van.
2011. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!