Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A 15-16 éves lányok általában...

A 15-16 éves lányok általában mindegyik olyan hogy nem szeret takarítani és poros a szobája és rendetlenség van?

Figyelt kérdés

Mert szerintem alapvető kellene hogy legyen egy lánynál hogy ha nem is az egész házat de legalább a saját szobájában rendet tart.


Ti milyenek vagytok?? És mik a tapasztalataitok??


Kort írjatok légyszi..


2011. nov. 16. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Szia! Bár nem 15-16 vagyok, de amikor annyi voltam, mindig kitakarítottam a szobámat. Ez szerintem neveltetés kérdése is. Ugyanakkor elég sok barátnőmről mondhatom el, hogy elég trehány... Majd később reméljük változni fog.
2011. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Én 15 éves múltam de kb.7 éves korom óta az egész lakást takarítottam,illetve mai napig is takarítok,főzök,mosok,tanulók és kutyát sétáltatok,unoka tesomra vigyázok,mivel az anyja lusta,most meg szült mégegy unoka hugit azzal még foglalkozik,még...:S bátyáim ritkán vannak itthon,örködnek,12,24,36 órába is,anyukám súlyos szív beteg,a többi testvéremnek családja van és magasról tesz az egészre,édes apám és más rokonom nincs már,csak anxukám 3 báty és 2 növérem de nem nagyon tesznek semmit hogy mi van...stb...így muszály vagyok én csinálni mindent...tudom hogy nem ez volt részben a kérdés de azért leírtam...amúgy vannak akik takarítanak,de legtöbb lány lem...még felnőtt korban sem.By
2011. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én 17 éves kislányom számára teljesen ismertelen fogalomnak tüntek ezek a dolgok mint:rendrakás,takaritás stb a közelmultig.Hogy arra rávegyem ,hogy meglocsolja a virágokat kb annyi energiámba került amennyivel egy évig locsogatom én inkább .Az alapvető igények semmi jelét nem mutatta a rendre .Szerintem nem is volt tisztában vele ,hogy akár ő is elpakolhatna maga után.

De a közelmultban csoda történt! Látogatóba jött a fiuja,akinek szerintem eltörhetett a szemüvege pár hónapja és nem lehet kapni sehol a megfelelőt.Asszem ennek köszönhető a vonzalma a kislányom iránt:))Szoktam is kérdezgetni a lányomtól ,hogy van már új szemüvege a fiudnak.Mert ha meglessz oda lesz a lila köd:))

Aznap délelőtt amikor várta a kiderült ,hogy ismeri és tudja használni a porszivót a törlőrongyot , el tudja cipelni a szemtesig a kiürült chipszes zacskókat , képes rendet rakni a könyvespolcon, bevetni az ágyát és belegyömöszölni a szekrényébe az összes elől hagyott rongyait.Sőtt, még a szennyestertót is megtalálta tiszta egyedül.

Ketten a párommal kicsit meghatódva őszinte ámulattal szemléltük ezt a világcsodát. Aztán ejnyebejnyézve méltatlankodtunk azon ahogy röhög ezen a dolgon a hugocskája , ilyen arcátlanul:))

Na majd megtudod te is ,mondtuk neki.

És azóta ha csak alkalom adódik ,mondogatjuk a fiunak ,hogy gyere csak bátran, bármikor szivesen látunk:)

2011. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huu, hát a legtöbb barátnőmre igaz volt. :D Rám is. Van akire a mai napig is. :D

Egy kamasznak ez az utolsó gondolata, bár tény, hogy a szülő rontotta el, ha már egész kiskorában nem nevelte rá a dologra.

Nekem még a barátom se volt nagy kaland, mivel eleinte csak úgy meglepestés módra beesett, és ugye kupi volt. :D Szóval megszokta.

Aztán egyszercsak meguntam a koszt úgy 17-18 éves korom körül, kitakarítottam, aztán teljesen rendszerető lettem. :D Úgy nem tudomotthagyni a szobám vagy az albérletet, hogy nem teszek rendet. Tanulni is jobb, ha rend van. :D De ehhez biztos fel kell nőnie az embernek. :D

22/l

2011. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!