Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ablakszigetelés domaint...

Ablakszigetelés domaint hogyan adjak el?

Figyelt kérdés
vttem egy domaint, www.ablakszigetel.es, de fogalmam sincs hol tudnám eladni. szerintem sokat érhet.
2011. nov. 4. 15:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kábé 1500-2000 forintot ér.
2011. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tessék, egy szakértő. Ennél szarabb domaineket árulnak 20x annyiért amennyit írtál
2011. nov. 4. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez aztán az üzleti érzék. 2 e Ft gratulálok. :D Az pont annyit ér amennyiért el lehet adni. Ha valakinek nagyon kell, az ad érte 2 milliót is.
2011. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Majd szólj, amikor eladod ezt 2 ezernél többért. Még talán elhiszem, ha szerencséd van és valakinek nagyon megtetszik, bezsebelhetsz egy tízest, legfeljebb húszast. De arra egyetlen kisvállalkozásnak sincs pénze, hogy 20 ezernél többet kiadjon egy ilyen, semmit sem érő domain-ért. Persze, annyit ér, amennyit adnak érte... Szerinted mennyi a reális esély arra, hogy valaki napszúrást kap és még az utolsó pénzét domainre költi? :)
2011. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Amúgy meg árulni 100-szor ennyiért is lehet, csak a kérdés: ki veszi meg?!
2011. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nézd, nem határolódom el a válaszodtól, de nézz körül az eladó domainek között, sorolok párat:


ÚJ

egzotikus.hu

Marci

bruttó 175.000 Ft

Domain

nov 04


budapest-ettermek.hu

Marci

bruttó 237.500 Ft

Domain

nov 02


dugulaselharitas.co

Gamber Hosting

bruttó 375.000 Ft

Domain

okt 24


jateksarok.hu

Marci

bruttó 175.000 Ft

Domain

okt 21


ablak.co

Eladó Domain

bruttó 375.000 Ft

Domain

okt 18


domainkereskedelem.hu

Marci

bruttó 200.000 Ft

Domain

okt 13

2011. nov. 4. 17:29
 7/13 anonim válasza:

Ha sikerül eladnod, szólj, mert feltétlenül gratulálni szeretnék :) Próbálj ugyanott hirdetni, ahol ők!


Mindenesetre én nem hiszek abban, hogy ennyiért el tudnád adni a közeljövőben, hiszen ha valakinek nagyon kellett volna, már előtted megvette volna.

2011. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már felvettem a kapcsolatot a portállal.
2011. nov. 4. 18:14
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt a kulcssző az, hogy ez az es-es kombináció nekem jutott először eszembe. Sokan kénytelenek maszek neveket adni a bizonyos szolgáltatást kináló weboldaluknak, megrt az ablakszigeteles.hu ablakszigeteles.com ablakszigeteles.net, ablakszigeteles.eu, ezek mind sorra foglaltak.


Az ablakszigetel.es viszont egy kreativ alternativa mindenezkre. Sot, en szemelyesen ugy erzem talan meg jobb is ezeknel.

2011. nov. 4. 18:16
 10/13 anonim válasza:
Keresőoptimalizálás szempontjából már nem hogy előnyös, sokkal inkább hátrányos ilyen címet választani, tekintve, hogy ennyi ilyen című oldal van.
2011. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!