Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 47nm-es panelba a beépített...

Waff kérdése:

47nm-es panelba a beépített előszoba szekrényt bontotta már ki valaki?

Figyelt kérdés
arra vagyok kívácsi h megéri-e kibontani,és hogy hány négyzetmétert lehet vele nyerni?ja és mit csináltatok a kibontott szekrénnyel?lehet hasznosítani?
2011. szept. 22. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekünk az előszobában pont nincs szekrény, de a konyhában és a kisszobában igen. Egyiket se bontottuk ki, pont jó helyen vannak. Jártam olyan lakásban, ahol kibontották, aztán beraktak helyette egy másik szekrényt, annak nem sok értelme van szerintem :D

De te tudod, mire tudnád használni azt a helyet. Ha szekrényt raknál oda, akkor felesleges kibontani.

2011. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ágh Ferenc ***** válasza:
Rendszerint a felszabaduló helyet nem igazán lehet jobban kihasználni, csak ha funkcióváltásra van szükség. Volt rá tapasztalatom, hogy ilyen helyre telepítettek mosógépet. A megmaradó dolgokból talán az ajtókat lehet valamire felhasználni, mert egyébként lécek és a keretet alkotó stafnik szabadulnak fel.
2011. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én arra gondoltam h egy kisebb cipős szekrényt tennék a helyére és mellette elférne a babakocsi is..meg tágasabb lenne az előtér is...:)
2011. szept. 22. 18:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Babakocsi nem férne el a helyén.
2011. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
simán elférne,a babakocsi összecsukva 30-40 cm
2011. szept. 22. 18:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha 3-an laktok 47 m2-en, akkor viszont inkább ne bontsd ki szerintem a tér miatt. Inkább polcozd be. A babakocsit meg tegyétek bele. Inkább az előszobában álljon egy nagyobb szekrény, amiben elférnek a holmik, mint a lakószobákban.
2011. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te dolgod, de én sem bontanám ki. A babakocsinak a helyét mindössze kb. két-három évig kell megoldani, viszont ahogy a kicsi cseperedik, és egyre nagyobb lesz, annál több cuccotok lesz. Amiknek a tárolásához pedig szekrény kell. És egy ekkora lakásban nagyon praktikus és hasznos egy beépített szekrény. Tapasztalat, nekünk két m2-rrel nagyobb a lakásunk csak. Én legalábbis ki nem bontanám egyiket sem. Nálunk van a kisszobában is, és nagyon szuper, hogy nem kell még egy szekrényt is bepréselni ebbe a csöppnyi szobába. Az előszobai is nagyon jó szolgálatot tesz, így nem kell hatalmas szekrénysorokat "tárolni", így a kicsi lakásból minél nagyobb területet ki tudunk használni. Nem kell túlzsúfolni.
2011. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kösz a tippeket,az a helyzet h most vettük a lakást,és ezen töpregünk h mi legyen azzal a csúnya szoc-reál szekrénnyel :)de mondjuk abban is van valami h ha megmaradnak akkor a szobákat nem kell telezsúfolni szekrényekkel.
2011. szept. 22. 20:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Aha, ismerős probléma :D Mi is most rendezkedünk.

Nálam rövid mérlegelés után az lett a nyerő, hogy az előszoba, a fürdő és a főzőfülke tele lesz szekrénnyel. Zsúfolt lesz, viszont így el lehet érni, hogy a szobák nem raktárak lesznek. Egy nagy szekrénysor van a nagyszobában, de annak lecseréljük tükrösre az ajtaját, így nem feltűnő.


Szóval neked is azt ajánlom, hogy inkább zsúfold tele az előszobát szekrényekkel, azon két perc alatt átmentek, de cserébe a szobákba, ahol napközben általában tartózkodtok, minimális bútort tegyél.

2011. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem 50nm a lakásom, és van egy kis folyosó rajta, ami összeköti a konyhát a hálóval, és kb középen innen nyílik a fürdő.

ennél a lakáshirdetésnél megtalálod az alaprajzon azt, amiről beszélek : [link]

nos, itt volt egy nagy beép. szekrény, a melósok bontották szét, mikor felújítottunk. azért akartam kidobni, mert marha ocsmány volt, és az előző lakásomból maradt egy szép gardrób, ami pont elfért a helyére.


nem tudom, h a maradványaival mi történt, igazából nem is érdekelt :) a lényeg, h eltűnt, és most van a helyén egy ízlésesebb, igényesebb darab :)

2011. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!