Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elég alaposan lábat törölni a...

Elég alaposan lábat törölni a cipő levétele helyett?

Figyelt kérdés
Általánosságban kérdezem, nyilván, ha kutyagumis a talpam, le fogom venni...
2009. ápr. 22. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az etikett megkívánja,nem szabad szólni a vendégnek,hogy levegye a cipőt.De én sem szeretem,ha valaki cipővel bejön hozzám.Egyébként én mindig leveszem.
2009. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én utálom ha úgy jön be valaki hozzánk, hogy nem veszi le a cipőjét. Sötét a járólapunk és a por is meglátszik rajta, hiába törli meg alaposan a lábát valaki.Néha még az is meglátszik, ha esetleg koszos a talpunk és mezítláb megyünk végig rajta. Sem időm, sem energiám nincs mindennap felmosni az egész házat. És ha illik, ha nem én szép óvatosan szoktam szólni annak(amikor invitálom a vendéget,csak úgy mondom, hogy csak dobd le itt a cipőd és gyere), aki esetleg nem éri fel ésszel, hogy vegye le a cipőjét. Én is leveszem mindehol, megtisztelve ezzel a házasszonyát. Saját magam csak akkor nem szoktam, ha vissza kell szaladnom valamiért, viszont tudom, hogy délután takarítok, akkor nem mindig veszem le. De ez ritka.
2009. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!