Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vegyes fűmag keveréket vettem...

Vegyes fűmag keveréket vettem kb 2 hónapja el is vettetem, , de sajnos foltokban nőtt ki. miért?

Figyelt kérdés
mindent úgy csináltam ahogy kell és a magot sem sajnáltam,de nem tudom miért foltokban kelt ki...vagy ajánlana valaki jobb fűmagot!!lehet még ilyenkor pótolni ha szórok hozzá még?? előre is köszi
2009. ápr. 17. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sport keverék vált be legjobban. Március eleje nem volt túl korai? Nem lehet, hogy kifagyott egy része? Vagy nem öntözted az elején eléggé.
2009. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább akkor elfagyott mivel akkoriban tényleg elég hideg volt még..locsolni annyira locsoltam amennyire az idő megkívánta...de ha most közébe vetek még fűmagot akkor az ki fog kelni? mert nem akarom megint rotálni és fordítani a földet...
2009. ápr. 17. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!