Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megvennétek egy olyan lakást,...

Megvennétek egy olyan lakást, ahol kb 1,20 magas galéria van?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lakás minden szempontból, egyedül attól félünk, hogy a galériát nem tudjuk kihasználni. A mérete miatt egyedül alvásra felel meg, és félünk, hogy túl meleg lesz, vagy bereked ott a levegő.
2009. ápr. 15. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4,5m belmagasságú volt a régi házunk,galéria nem volt benne.Muszáj a galériát megtartani?Egyik ismerősömnél pl. álmennyezetet csináltak a beltér magassága miatt, és úgy használta,mintha egy gardrob lett volna,tárolásra.
2009. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvásra ha jól van szellőztetve megfelel, de azt is bele kell kalkulálni, hogy milyen magasak vagytok, hogy az ágyból kényelmesen fel tudtok-e ülni, ajánlom a spanyolágyat oda, ami gyakorlatilag lapos. Könyvtárnak is használható, olvasószobának, moziszobának, buli szobának ami sztem tök jó, de ruhákat is tök jól el lehet helyezni.
2009. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Muszáj lenne ott aludni, hogy a nagyszoba megőrizze a nappali jellegét.
2009. ápr. 15. 20:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen az a spanyolágy?
2009. ápr. 15. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanilyen van, amit leírtál.

Apum ácsolta még rég, fel lehet ülni, a magasság kb annyi lehet, amit írtál. Nekem nagyon jól szuperál, egy bonnelrugós matrac van fenn, amin alszom, így igazán nem vesz el sokat a magasságból. Nagyságra sem nagy, ugy 120x250 cm, tehát a matrac mellet még van vmennyi helyem, ahol a lépcsőn fel tudok menni, ébresztőóra, könyvek...

Alapvetően szeretem, nyáron picit melegebb van fennt, mint alul, de elviselhető, csak ajánlani tudom, azért ne bontsátok ám le!!! Helymegtakarításnak sem utolsó!!!

2009. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
66%
Igazodva a feltett kérdéshez: én nem venném meg. Vagy ha megvenném, egyből kiszedetném onnan a galériát.
2009. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

Ha a lakás minden további szempontból megtetszett, a galéria ne legyen a megvétel akadálya.

Ha semmiképpen nem tudjátok használni a galériát, akkor le is bontathatjátok, de jól belakva az alacsony belmagasságú rész is kihasználható. Ha a belmagasság engedi, akár magasabbra is lehet rakni, fekvőrésznek 80-100 cm-es magasság már elegendő.


Oroszi Ágnes

GalériaÉpítés, Cyrrus Bt

2009. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!