Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok olcsón kazánt venni...

Hol tudok olcsón kazánt venni Szhelyen vagy Zegen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Olcsón sehol. Március óta nézzük a kazánokat, de borzasztó drágák. Most már kezdünk beletörődni, másfél hónapon belül muszáj venni egyet, mert jön a tél. De nem lesz olcsó. Pedig hidd el, közel fél év alatt iszonyú sok kazánt megnéztünk...
2011. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nekünk a 200 e ft sem sok egy kazánra, a kérdést 170 e ft-ig értettem. inkább üzletekre lettem volna kíváncsi.
2011. aug. 11. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:
ma vettünk szhelyen a szatmári-ban tök olcsón és lesz még akció 1 hét múlva.nem tom hova valósi vagy de keress rá a neten. megéri!!! www.szatmari.hu
2011. aug. 13. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy ezt megírtad! Sajnos nekünk ezek is elég drágák, de gondolkozom rajta, hátha meg lehet oldani!
2011. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha nem vettetek még kazánt, akkor tudok egy tippet adni. a szombathelyi szatmáriban vett vki 5 tagú öntöttvas kazánt, de nem fűtötte fel a lakást.egy szezont használták, ha jól tudom baja nincs.lehet h 100 ezer körül megvehetnétek ha még nem tudtatok szerezni.egy öntötttvas 30 - 40 évet is kiszolgál.
2011. aug. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!