Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért akarja anyám, hogy...

Miért akarja anyám, hogy összepakoljak a szobámban, mikor én jól érzem magam így és senki nem jár fel hozzám?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert rend a lelke mindennek! :)

A rendetlenség a hanyagság jele, nem akarja, hogy elkallódj.

Aki a környezetére nem igényes, általában önmagára sem, hogy fogsz így tetszeni az ellenkező nemnek?

Azonkívül, ha minden szanaszét van, nem lehet rendesen portalanítani, megesz a kosz, és egy poros, koszos szobában büdös is van.

Szóval hallgass inkább anyukádra, és tarts mindig rendet!

2011. aug. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

1. Mert az ö lakása - ezért ö dönti el, hogy milyennek kell lennie.

2. Mert ha rendetlenség van, akkor nem lehet takaritani, ha meg kosz van, akkor sok fertözés kórokozója le tud szaporodni és mindenkit megfertözhet.

3. Mert normális ember nem érzi jól magát szemétdombon, ennyire legyél azért igényes.

2011. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan azért, mert látja, hogy rumliban érzed jól magad, s ez a tulajdonságod nagyon meg fogja nehezíteni a majdani párkapcsolataidat. Nem tudom, hogy lány vagy, vagy fiú, de ha lány, akkor tuti egy pasi sem fogja jó szemmel nézni, hogy trehány vagy, soha nem takarítod az otthonotokat, stb. Ha most megszokod ezt a helyzetet, akkor később már nehéz lesz átállni a tisztaság- és rendszeretetre. Illetve, ha fiú vagy, akkor majd a párod ugyan úgy veszekedni fog veled, hogy nem tudsz rendet tartani, s mindent neki kell utánad összepakolnia, mint egy gyerek után. Erre idővel rá fog unni...

Ugye megérted?

2011. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl rohadtul rendetlen vagyok. Sokszor szinte csak gólyalábon lehet közlekedni a szobámban. :D :-/

Néha rászánom magam, hogy összeszedem a cuccaimat, de a fenntartásával már nem tudok annyira törődni.

Az én tapasztalatom az, hogy sok stressz és anyagi károm is származott a rumli miatt.

pl. ráléptem valamire, sokezer forintnyi étkezési utalványom járt le, vagy az sem kellemes, hogy ha valamilyen papírod pl. adókártya, tajkártya nagyon kell, és nem találod...

Mindennapi téma a kulcs, igazolvány, mobil. (még szerencse, hogy az utóbbit fel tudom hívni vezetékesről)

Szóval hidd el, van értelme!

2011. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
33%
Egyes nők rendmániában szenvednek. Azt hiszik, boldogabbak lesznek tőle, vagy ilyesmi. Pedig dehogy.. próbáld ki, hogy összepakolsz, és úgy tartod egy ideig. Jó eséllyel akkor is beléd fognak kötni - nálam így volt ez régebben
2011. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Azert mert o is abban a lakasban lakik es addig amig egyutt vagy masokkal addig alkalmazkodni kell. Biztos nem szeretne ha rovarok kezdenenek el rohangalni meg penesz novekedne ott ahol nem akarja. A rendtartast csak akkor tanulod meg ha csinalod is. Ezt a szuleid tanitjak, az o dolguk az. Majd ha egyedul elsz akkor olyan diszno olt csinalhatsz magadnak amilyet csak akarsz, es majd ha a barataid se akarnak oda menni akkor megtudod hogy miert volt fontos a rendet megtanulni.

Hogy birsz rendetlen helyen elni, gondolkodni, koncentralni, tanulni, pihenni? A zurzavar zurzavart kelt minden teren. Probald meg az ellenkezojet. Senki nem erzi magat jol kaoszban. Ezt csak azert mondod mert kenyelmes vagy (a.k.a lusta).

2011. aug. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálunk is mindig ez van.. Anya a rendrakó típus.. Én.. hát.. xD Jobb ha nem is szólalok meg. :D Mindig rendet rak helyettem, aztán pedig már nem találok semmit. Én meg azt mondom, h "Csak a kisember rak rendet, a zseni átlát a káoszon!" :P Amikor közöltem vele, kiakadt, és lelustázott. De én nem vagyok lusta, csak energiatakarékos...
2011. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igazad van!

Fürödjön az aki lusta vakarózni.......:P

Szerintem a legjobb megoldás, ha a szoba felét eltakarod egy nagy lepedővel, és szeneslapáttal mindent bedobálsz az mögé. ha megint kupi van azt is átdobálod a túloldalra. ennyi

2011. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jó kérdés... nálunk én is szeretem a rendet, de szerintem a két döglusta tesóm kiakasztja őt. az egyikőjüknek ki kellett költöznie a szobájából, mert nem fért el benne a kupitól, ami SZÓ SZERINT A PLAFONIG ÉRT.
2011. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!