Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budafoki lakosok vagy a...

Budafoki lakosok vagy a környéket ismerő emberek, információra van szükségem!?

Figyelt kérdés

A kérdéseim azok lennének, hogy milyen régi a leányka és a Vihar utcai lakótelep?


Mennyire megosztott a etnikailag?

-cigányok

-magyarok

-egyéb népek


Mennyire veszélyes a környék 10-es skálán?


Kb milyen árakban vannak a lakások arrafelé?


Szórakozási lehetőség van-e a környéken?

- kocsmák, club-ok például

Bármilyen egyéb információ hasznos lenne számomra. Előre köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 4. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

elég proli környék. cigányok inkább a Játék utca környékén vannak.

20 évig azon a környéken laktam, semmi pénzért nem mennék vissza. azt hiszem, ez mindent elmond. messze van a belvárostól.

panelt Albertfalván vagy Kelenföldön is kapsz, és legalább közelebb van mindenhez, és nincs annyi suttyó.


a 22ben a normális környékek megfizethetetlenek az átlag ember számára.

2011. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Leányka-Vihar utcai 4 emeletesek kb 30-35 évesek lehetnek. Cigányok nem jellemző, a lakások 50 m2 körüliek, 1+ 1,2 szobásak, konvektoros(nem távfűtéses a 4 emeletesek!). Nagy részük annó szövetkezeti volt, szóval akkor is némi kp. kellett a vásárláshoz.

A környék, ha az 1 a tré és a 10 a tuti, kb. 7-8 as biztonság szempontjából, szerintem autót sem nagyon lopnak a környéken.

Árak: 51 m2 első emeleti kb. 9-től 10,5 M, állapottól függően.

Szórakozásért utazni kell, de jó kocsma van 1-2! (Pistanéni, Belga söröző)

Remélem tudtam segíteni!

2011. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!