Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mindenkinek olyan nehéz a...

Mindenkinek olyan nehéz a költözködés?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 17:18
 1/4 anonim válasza:

Szia!

A költözködés nehéz, még akkor is, ha egy jobb hely vár rád. Mi a férjemmel már jó néhányszor költöztünk. Én még könnyebben tudom magam otthon érezni, a férjem viszont hónapokig ki volt borulva. Mi vidékről költöztünk Bp.-re és albérletet váltogattunk. Végre most már haza költöztünk, és talán ez volt a legnehezebb. Már egy fél éve itthon vagyunk ahol felnőttünk és mégsem tudjuk megszokni. Szóval költözködni nem könnyű.Kívánok jó pakolászást:-)

Üdv.

2009. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretem az újat, a friss energiát, jó emlékeim vannak arról, amikor új helyre költöztem. Mivel mindig azért költöztem valahová, mert ott több az előny, mint az előző lakhelyemen. Amikor kényszerből kellett visszaköltözni egy helyről, arról ez nem mondható el...

Most alig várom a költözésünket, mert hamarosan egy sokkal jobb helyre, a családunknak sokkal alkalmasabb kertes családi házba költözünk. Sokkal több hely van az új nappaliban, jobb belső elrendezésű a ház és jobb helyen van! Várom az új ismerősöket is, akiket majd ott ismerünk meg (- talán sokaknak ez okoz nehézséget??) Sokkal jobban tudom ott majd beosztani az időmet, mert keveset kell majd utazni hogy bárhová eljussunk (élelmiszerboltok, orvos...stb), van a közelben játszótér, és mivel kisváros, minden ami kell a gyerekeknek (óvoda, iskola...stb). Több lehetőség, így szabadabbnak érzem magam. Boldoggá tesz, hogy szeretteimnek is jobb lehetőségek.

De igazából majd utána tudok erről beszámolni, a jövő hónapban!

2009. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, az előbb arra gondoltam, hogy talán sokaknak az okozhat nehézséget, hogy a régi, megszokott ismerősökkel lazul vagy megszakad a kapcsolat, és az újtól való félelem bizonytalansággal tölti el őket.

Előző, 11.20-as voltam.

2009. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 15 évig laktam a házunkban ami nagyon barátságos volt és sajnos szülői válás miatt el kellett költöznünk és nagyon nehéz volt. :(
2009. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!