Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fehér nadrágból mivel tudom...

Fehér nadrágból mivel tudom kiszedni a foltot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vettem ma turkálóban egy fehér nadrágot és itthon vettem észre,hogy van rajta két helyen nem annyira feltűnő de annál nagyobb folt, nem tudom megmondani milyen folt lehet,de kb. olajfoltra hasonlít,mert nem túl erős.

Az lenne a kérdésem,h mivel tudnám kiszedni? Vagy kuka?:/

Valamint érdekelne,h ha hypo-ba vagy domestosba áztatom mi történne vele. Fehérítés.. folteltávolítás céljából.


2011. máj. 18. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
önts a foltra domesztoszt, és egy kis mosószeres vízben áztasd.kicsit dörzsöld is meg, szerintem ki fogja venni.
2011. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha olaj, akkor első körön tömény mosogatószerrel próbálkozz, az tuti nem teszi tönkre az anyagot, ellenben pont az ilyen jellegű szennyeződésekre találták ki.

Hypóval, Domestosszal vigyázz, mert besárgíthatják az anyagot! Mindenképp olyat használj, amit fehérítéshez ajánlanak!

2011. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, még annyi,h nem farmer anyag,hanem pamutos. Szóval akkor mosogatószert vagy mosószert öntsek rá, áztatás. Csak azért félek,mert az illatából tekintve kimosták szerintem mielőtt kikerült a fogasra,és lehet nem fog kijönni belőle:/ bár ők lehet nem áztatták be,nem szórakoztak vele.
2011. máj. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!