Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik számlázás a legjobb?

Melyik számlázás a legjobb?

Figyelt kérdés
voltam már átalánydíjas, akkor a villany túlfizetéses volt, a gáznál hátralék...egyik se jó, mert a túlszámlázást 3 hónapos késéssel adták vissza. MOst ázttértema havi bjelentésre, de az online ügyintézések szörnyűek a gát pont ma van ott is változás, regisztrálni kell, de a válasz e-mail majd két nap....én meg elkések akkor a határidővel....szóval körülményes. Kinek mi vált be?
2009. márc. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én átalányt fizetek és ha túl fizetésem keletkezik akkor nem kérem vissza hanem addig nem fizetek amíg lejár a túlfizetés összege.Bár sokkal jobb lenne azt fizetni amit ténylegesen fogyasztok havi szinten.
2009. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
havi bejelentés. Ezt telefonon is lehet intézni, én online intézem, amihez nem kell regisztrálni!
2009. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkettő átalányfizetéses, nekünk bevált, legfőképpen ,mert kiszámitható , tervezhető havi kiadás lett így.
2009. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Havi diktálás, interneten. egyszer kell regisztrálni, onnantól csak az adott diktálási időszakban az óraállást kell beírni és elküldeni. Kb. tudom, hogy következő időszakban mennyi lesz a bevételem és ennek megfelelően diktálok, úgy , hogy az éves leolvasás időpontjára 0-án legyek.
2009. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!