Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A sparban visszaveszik a...

A sparban visszaveszik a tescoban vásárolt sörösüveget?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol visszaveszik, ahol árulnak sört.
2011. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Rá van írva a sörösüvegre, hogy a Teszkóban vetted? XD
2011. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincs ráírva, hogy tesco, tuborg, de már jártam úgy pl. auchan-ban, hogy visszadobta a gép, és nem auchanos márkát, hanem mindet, amit nem ott vásároltunk.
2011. máj. 9. 16:55
 4/11 Csoro válasza:

A gépbe bele van építve egy vonalkód ellenőrzésére szolgáló műszer. Ha nem ismeri fel, akkor riasztja a biztonságiakat, hogy csempészett áru van nálad. Ők elvisznek egy sötét szobába, és addig kínoznak, míg be nem ismered.


Sokkal egyszerűbb, ha odaadod egy csövesnek, legalább neki is lesz egy jó napja.

2011. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jólvan.. Tudom, mivan ilyenkor, kiírja, hogy nem itt vásároltad visszadobja és ennyi. amúgymeg adakozok én eleget a hajléktalanoknak, nem fogom ezt is nekik adni, jó ez nekem zsebpénzkiegészítsre..
2011. máj. 10. 10:40
 6/11 A kérdező kommentje:
nem vette vissza, mert ott nem árusítanak olyan fajta sört.
2011. máj. 12. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor veszik vissza, ha "kézi" a visszaváltó! Az automata visszadobja...Deni
2011. máj. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ZSebpénzkiegészítés :)
2011. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem.
2011. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
automata NEM MINDIG veszi vissza. de ha az adott boltban/hipermárketben/anyámkínjában veszed, ahol szintén árusítanak UGYAN OLYAT akkor nagy valószínüséggel visszaveszi... ha nem elsőre, lehet h ötödszörre... ha nem mechanikusan történik a visszavétel, akkor pedig automatikusan visszaveszik ha árusítanak olyat :))
2011. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!