Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék váltani, és...

Hogyan tudnék váltani, és változtatni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,és nem tudom mihez kezdjek,végeztem már sulival,de nem nagyon tudok elhelyezkedni,minden nap legalább egy helyre elmegyek érdeklődni hát ha,de nehéz elhelyezkedni még nekem fiatalnak is.az a legnagyobb bajom,hogy tragédiaként élem ezt meg,sok haverom,ismerősöm dolgozik barátnőjük van,szó szerint élnek,mennek mindenfelé!

nem irigykedem rájuk,csak ez lehangoló számomra,megpróbálok minden napra valamit kitűzni,hogy jobban elviseljem ezt az egész unalmas életformát,de nem tudok már mit kitalálni,nem gondolkodok hülyeségeken öngyilkosság,vagy ilyesmi,csak szeretnék élni!itthon is adni pénzt,amióta végeztem suliban teljesen magamba fordultam,volt barátnőm régen,haverjaim mentünk mindenfelé kirándulni stb,a családdal is megromlott a viszonyom nem beszélek velük,mert nem tudok a szemükbe nézni,és félek hogy ez egyre rosszabb lesz.


2011. máj. 2. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged/szakmád van? És mióta keresel állást? Tényleg nehéz manapság állást keresni, de nem szabad feladni, ne keseredj el! Lehet, hogy olyan iskolát végeztél, amire jelenleg nem igazán van kereslet, erre megoldás lehet valamilyen átképzés, más irányú iskola. Nem írtad, hogy hol élsz, de ha vidéken, vagy valami kisebb helyen, akkor esetleg el kellene költöznöd olyan helyre, ahol találsz állást. Persze, ez is nagyon nehéz dolog, pláne egyedül, de minden kezdet nehéz. Esetleg külföldi munka? Ha egyedül nem megy a változtatás összefogni olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak, és együtt indulni neki. Más ötletem hirtelen nincs. És kitartást kívánok!!!
2011. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen szakmád van?


"minden nap legalább egy helyre elmegyek érdeklődni" miért? Szerintem inkább a neten keresgélj, hozzánk is mindennap bejönnek, hogy van-e munka, de ez borzasztó idegesítő... Ezért van a net. Profession.hu, egyebek :)


Sok sikert!

2011. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!