Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bezártam magam a szobába és...

Bezártam magam a szobába és nem tudok kimenni. Hogyan nyissam ki az ajtót kulcs nélkül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A zárnak sztem sincs baja.

Hívj fel valakit a családból, akinek van még kulcsa a lakáshoz, sztem a saját kulccsal a zár működni fog, kár lenne az üveget betörni.

Másrészt ha mégsem nyílik, akkor tudtok hívni egy szakembert, és akkor már van a lakásban egy olyan személy is, aki azt beengedi a bejárati ajtón.

2011. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A katedrálüveg k@rva drága. De ha másképp nem szabadul ki, nem lesz más választás.

Próbáld meg kombinált fogóval. beteszed a kulcsot, megkeresed azt a mélységet, ahol fordítani lehet és akkor próbáld meg fogóval erősen megszorítani és elfordítani. Lehet, hogy a fogót ferdén kellene a kulcs szárára illesztened.

2011. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Törd az üveget!
2011. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az üveget csak végső esetben!

Nincs egy szomszédod, akinek lenne ilyen belső ajtóhoz való kulcsa? Az feldobhatná neked az erkélyre, vagy leengedsz egy madzagot, ráköti és felhúzod.

2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
üveget nemtörök, sajnos nem ismerek itt senkit mivel most költöztünk ide és a többiek is csak későn érnek haza
2011. ápr. 28. 19:36
 16/20 anonim ***** válasza:
De legalább hazajönnek, és nem egyedül laksz.
2011. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a kulccsal. Lehet, hogy többedszerre sikerülni fog.

Vagy nézd meg a telefonkönyvben a szomszédok telefonszámát, és hívj fel valaki(ke)t. Csak laknak ott is segítőkész emberek.

2011. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
VÉGRE! Köszönöm a válaszokat, fogót oldalasan fogva és vért izzadva sikerült :)
2011. ápr. 28. 19:40
 19/20 anonim ***** válasza:
Király! Ügyes vagy! Örülök, hogy kiszabadultál!
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%
Szerintem te k*rvanagy szerencsétlen lehetsz-.-", ha már ehezis net kellett, pl ha elfogyott vna a wc papír, akkor szaros seggel oda ültél vna a gép elé, hogy megkérdzed hogy mivel töröld ki a segged?
2011. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!