Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyha nem tanúltam varrni és...

Hogyha nem tanúltam varrni és életemben nem is használtam gépet hozzá meg tudnék csinálni egy nagyon egyszerű szabásmintát, vagy az annál sokkal bonyolúltabb?

Figyelt kérdés
egyszerű szabásmintán értek akár egy ágynemű varrását...ez csak példa, mert az nem szminta tudom.
2009. márc. 1. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Persz, hogy meg tudod csinalni! Fel a fejjel!

Sok sikert!

2009. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyű, ne parázz. Én csak azért nem szeretek varrni, mert kevés a türelmem hozzá, és most amúgy is szét van szedve a varrógépem. Utoljára pl. egy olyan zsebes zsákot varrtam a konyhába a falra, ami eltakarta a kémény ajtaját. Csak az a lényeg, hogy egyenesen varrjál, és mindig hagyjál vagy 1,5 cm ráhagyást. Azért arra készülj fel, hogy nem az első lesz a legszebb munkád :) De hamar bele lehet jönni.
2009. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!