Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek rá, hogy ne csússzon?

Mit tegyek rá, hogy ne csússzon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettünk egy lakást, a folyosón végig szép kék csempe van, de sajnos csúszós. Balesetveszélyes. Mit lehetne rátenni gumis aljú szőnyeg kivételével, hogy ne csússzon? Esetlen középre valami átlátszó réteget leragasztani? Van ilyen? Adjatok légyszi tippeket! Előre is köszi!
2011. márc. 22. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a net-en: "beltéri járólap maratás" vagy valami hasonló kb. 2 évvel ezelőtt mondta valaki, hogy Németo-ból hoztak be olyan gépet, amivel ezeket a lapokat egy kicsit megdolgozzák, és ezek után már nem csúszik.
2011. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom,hogy az előző idióta tulajdonos egy fürdőszobába való járólapot rakott le oda is, mert hogy olcsó volt. Igen, sajnos az PEI 3-as és csak a fürdőbe való, máshova nem nagyon.Viszont nem nagyon lehet csinálni vele semmit, létezik a tapadóhíd nevű anyag, amit arra használnak,hogy ha lapra lapot akarnak burkolni. Megmarja a felületet,hogy tapadjon rá a ragasztó és az új lap,de ezt csakis burkolóval kéne megbeszélni.

Léteznek csúszásmentesító alul ragadós tépőzáras felületű ragasztócsíkok, amit a lépcsőkre raknak, de ide ez meg sok szerintem.

Olyat lehetne esetleg,bár nem hiszem, hogy kivitelezhető, megvágni a lapokat.

Ugyanis úgy is szoktak pl. zuhanykabinok alját burkolni,hogy a lapokat felvágják sok kis darabra, kifugázzák és ezáltal kap csúszásmentességet.

2011. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 17,24-es vagyok!

D: D: És nem vagyok idióta, ezt kikérem magamnak! Könyvelő vagyok!


Az egyik ügyfelem volt fenn Pesten, utánajárt a dolognak, mert azon gondolkodott, hogy egy ilyen gépet vásárol azért, mert valóban nagyon sok ember több száz m2 járólappal burkolta a lakásukat, és a gyerekek, idősek állandóan elcsúsznak.

2011. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem neked mondtam, olvasd már el!! az előző idióta tulajdonos!!!!!! aki leburkoltatta a lapot!!ááá..
2011. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!