Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyűjtögetők vagytok vagy...

Gyűjtögetők vagytok vagy szelektálók?

Figyelt kérdés
Családi házban nőttem fel és természetes volt, hogy semmit nem dobunk ki, elfér a garázsban, kamrában, padláson-"hátha jó lesz még valamire". Most 55 m2-es lakásban élek a férjemmel, hát itt nincs hely a gyűjtögetésre. Ti voltatok hasonló helyzetben? Megváltoztatok, vagy gyűjtögettek tovább? :)
2009. febr. 22. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtögetek az égvilágon mindent. Nem is tudok példát mondani, mert egyszerűen semmit nem dobok ki, persze csak azokat amik már abszolút abszolút gáz és hasznavehetetlen mint pl üres tejeszacskó.Nálunk is elfér a garázsba padláson, kamrában, és továbbra is, hazahurcikolom anyuékhoz:D Hadd gyűljön:))
2009. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyüjtögető vagyok!Nincs szivem semmit kidobni,jaj ez emlék,majd jó lesz valamire,stb stb..ismerős:-)
2009. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mi is családi házban nőttünk fel és mi is gyűjtögettünk!Mióta 45nm-es lakásban élünk ilyenre nincs lehetőség, ezért sok olyan dolgot kidobok amit valószínű nem tennék meg, ha lenne hely!
2009. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
sajnos gyűjtögető.. barátnőim szerint hörcsög voltam előző életemben.. képes vagyok kettőt megvenni abból, ami nagyon tetszik! a baj, h eddig 4szobás kertes házban laktunk, most pedig 25 nm-es lakásban kell ezt megvalósitanom.. (mert kell;) )
2009. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is gyűjtögettem és megváltoztam. Amióta saját otthonom van kínosan ügyelek rá, hogy kikerüljön minden ami már nincs hasznunkra. Szívesen elajándékozok dolgokat, vagy eladok. Ilyenkor egy kellemes érzés tölt el, hogy segítettem máson, pénzt is kerestem (amin ismét megvehetem amire épp szükségünk van) és a tér sem szűkült. Mi 72 négyzetméteren élünk hárman.
2009. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!