Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért alszik el az őrláng a...

Miért alszik el az őrláng a gázkonvektorban magától?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt vele gond. Pár napja, amikor lekapcsol, kis idő múlva kattan egyet, és már nem ég tovább. Lehet ez összefüggésben azzal, hogy az őrláng kicsi? Szinte alig pislákol. De mitől lett ilyen? Hogy tudnám megjavítani?
2011. márc. 17. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Te leginkább sehogy. Hívj ki egy gázkészülék szerelőt.

Nekünk is volt régen ilyen, valami bizgentyűt cseréltek benne ami érzékeli, hogy ég-e a láng.( ha nem ég, ugy ekikapocsolja a gázt) Szerintem az kattan nálad is.

2011. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gázszerelő kihívása javasolt.

Merre van helyileg a készülék?


Ha kapok privát mailt, akkor tudok ajánlani szerelőt.

Kérdés persze, hogy helyileg, hol a készülék....

2011. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerelőt én is ismerek. Gondoltam, hátha nem olyan nagy a baj...
2011. márc. 17. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem nagy a baj. Az őrláng kettős funkciót lát el.Begyújtja a fő égőt,valamint melegít egy szondát,aminek a végén egy thermomágnes van. Ez a "szerkezet" felel a biztonságért.

A szerelőnek 20 perces meló,jó ha van ismerős,mert idegen nagyon "levesz".

El van dugulva az őrláng fúvókája,sajnos drága pénzért sz@r minőségű/és fűtőértékű/gázt kapunk.

2011. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valóban a termomÁgnes a ludas... Csak ki kell cserélni ujra
2017. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!