Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pest Reject-et használ valaki,...

Pest Reject-et használ valaki, a tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Most akartam én is kiírni a kérdést, engem a szúnyogok,legyek, pókok elleni hatékonysága érdekelne.

Na, figyelem, hátha használja már valaki.

2011. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem van.Anyukám vette és kettőt "adtak" neki,így az egyiket én kaptam meg.

Nála se ér semmit(Bp. mellett lakik) és nálam sem(magánház,Alföldön)


Addig nem volt egér sose náluk,amíg be nem szerezte ezt a ketyerét(na jó,nem vonzza,de nem is taszítja őket,ez tuti)

Szúnyog náluk ugyanúgy van,mint eddig(most nincs,de tavaly vette tavasszal és nyáron érdekes,volt szúnyog)


Nálunk eleve nincs szúnyog,se légy még kint se.

Viszont a katicáknak kinéző bogarakat(harlekin katica azt hiszem) nem űzte ki sehonnan.Meg néha betéved egy-két lepke a jó időkben,azok se szaporázzák kifelé.A házam 95 négyzetméter,a konyhában van a kütyü,be van dugva,de csak azért,mert villog és tetszik.Semmit se csinál,anyáknál se meg nálam se.

Mi így lassan egy éve teszteljük,de semmi hatása.

2011. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor nem fogom megvenni.
2011. márc. 18. 09:56
 4/7 anonim válasza:
Semmmit sem ér, ne vedd meg. A százlábúak vígan rohangásznak alatta. A repülő rovarokat sem hatotta meg az ottléte. :-(
2011. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jah,semmit nem ér.Nekünk egerünk volt vagy 2-3,és ki se zavarta az egereket,pedig az volt a dobozára írva,hogy távol tartja az egereket stb.És azért 10-12 ezret kidobni érte...Szerintem semmiképp se vedd meg,én legalábbis nem ajánlom.
2011. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon igazuk van a leírt hozzászolásokban mert ugyan az a véleményem nem érdemes meg venni bovli dolog.
2011. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Meg ha egy darab 10 ezerbe kerül, és mégegyet ajándékba adnak, akkor hol van benne a haszon? :)


Akkor éri meg, ha pl. 3 ezret ér, és akkor a kettő együtt is 6 ezer, amit adnak 10-ért :D

2011. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!