Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Salátát ültettem ablakpárkányb...

Salátát ültettem ablakpárkányba, mikorra nő meg?

Figyelt kérdés

Ugy ültettem mint ahogy a kertre irja,1 centi mélyen.

De cserepekbe,mert panelba lakom.

A tengerimalackáimnak nőnek:)

Mennyi idő mig megnőnek vagy öklömnyi nagyságúra?Mennyire kell locsolni amig nem kezd el nőni?Utána tudom,hogy nagyon vizigényes.


2011. márc. 9. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Off leszek:

de jó dolguk van a malackáknak:-)

Panelban saláta:-DDD de édes vagy!

Amúgy nem tudom, hogy mennyi idő, de anyósomék a kertjükbe ültetnek salit, és mindig tök kicsi és béna nekik...biztos megvan ennek a fortélya, próbálj vhol utánaolvasni...


de azt ajánlom, hogy tápozni ne tápozd, mert egy ismerősömnek ettől múlt ki pont a tengerimalaca, azt mondta a doki, hogy a nitráttartalom, amivel kezelik a tavaszi zöldségeket, az emberre van méretezve, nem egy 15dkg-os állatkára! Szóval ha veszel is zöldséget neki, akkor próbálj meg a piacon nénikéktől, vagy bio zöldségesnél...

Bocs, nem ijesztgetni akarlak, és nem is ez volt a kérdés, csak jószándékúlag írtam!

2011. márc. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok ezzel,szerinted miért itthon ültetek nekik?

én gyomrom birja,ővék nem:)


nem baj ha kis nyeszlettre nő,megeszik ugyis,és igen,jó dolguk van,3 malacka komplett fél szobát kapott:)


és kapják a zöldséget faluról,vegyszer nélkül,de azt csak hetente 1x,és nem áll el 1 hetet hűtőben sem,ezért próbálkozok itthon is


de azért köszönöm:)

2011. márc. 10. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!