Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vécé lehúzó fém kallantyúja...

Vécé lehúzó fém kallantyúja időnként megráz. Most a csap is megrázott. Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

talán mert valahol a szigetelés nem jó:D


a bojler a legvalószínűbb.bár nálunk volt h a mosógép rázott:)

2011. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
és azt jobb minnél elöbb megnézni mert bizony tüzveszélyes is lehet akár!
2011. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h nem úgy ráz mint a rosszul szigetelő mosógép v hűtő, hanem csak egyetlen csípésnyire mintha statikusan töltődne fel, és utána több órán keresztül nem "csíp" meg.
2011. márc. 7. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:
figyelj lehet h nagyrészt elnyeli az elektromosságot valahol de más nem lehet.a fémek ne töltődnek fel csak mert olyan kedvük van.ha vas vízvezeték csövetek van a fürdöszonában akkor a bojlernek van valami baja.szerintem jobb ha megnézeted egy villanyszerelővel!mert komolyab baj is lehet belőle.volt már h valakit agyoncsapott az áram miközben fürdött.nem gyerekjáték az!!!
2011. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem szoktál labdázni?Fodrászkodni? Az ilyen dolgoktól eléggé feltöltődik az ember statikus elektromossággal.
2011. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
labdázni meg fésülködni wc kallantyuval meg csappal???nem vagyok 1 MacGyver de asszem ilyesdolgokat én is tudok de azok se maguktól töldődnek fel:D
2011. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a fogantyú/csap töltődik fel, mert az földelve van (jobb helyeken). Az kérdező alany töltődik fel, a ruhája/cipője végett.


Ha áram lenne a vízvezeték-rendszerben, leoldana a relé, illetve a földelés elvezetné az áramot. Ha pedig nem viszi el a földelés, akkor valószínűleg már nem osztanád meg velünk a problémádat...

2011. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak tudomásom szerint a földelés akkor nem sokat segít ha müszerhiba van.tehát egy gépben van szigetelési probléma.nem a konektorokban.de lehet nem jól tom.mindenesetre nem normális h a csapnál is és a wcnél is eletromosságot észlelni.ezért éredemes utánnanézni mégse gyerekjáték a dolog.
2011. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!