Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha Debrecenben szeretnék...

Ha Debrecenben szeretnék lakást venni, ennyi pénzért hová mehetek?

Figyelt kérdés
Max 11-12 millióm van rá.A Vénkertben már laktam,oda nem szeretnék (egyre több a kétes elem).A Tóciba,Fényesudvarba,Nagyállomás környékére sem szeretnék.Ezeket a hírhedt helyeket ismerem,debreceni vagyok.Kertes ház lenne a legjobb,de Józsán kívül nem tudok helyet,ahol nincsenek mokkák.Erre meg ugye nincs pénzünk.A Sestakertre gondoltam elsőkörben,hátha az jó befektetés lenne az Egyetem és a Nagyerdő miatt.Mit ajánlotok illetve mit nem és miért?Vargakert pl milyen?Ott most elég sok lakást hirdetnek.
2011. márc. 4. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Mikepércs?Az milyen hely?
2011. márc. 4. 22:14
 2/5 anonim válasza:
Ondód esetleg? (tudom, hülye neve van, de ott még nincsenek "svédek")
2011. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mikepercsel az a baj,hogy az a hely annyira 0,hogy ott maximum, depresszios leszel,a nagy üresseg van ott. Ami Debrecenhez közel lenne, es vidämabb väros hangulata van,az Derecske.
2011. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kertes és olcsó kell, a kertségekben találhatsz. Pl. Bayk András kert?
2011. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ondódra még nem gondoltam,de most hogy mondod,körülnézek.

Bayk A. kert nem mokkás?

Derecske nekem messze van Db-től,tudom,hogy Mikepércsen nincs semmi:S

2011. márc. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!