Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha az utolsó darab hűtőt...

Ha az utolsó darab hűtőt vettem meg ami ki volt állítva baj?

Figyelt kérdés

Akciós Hűtő volt. 18 000 engedtek belőle és tetszett jó nagy volt. Az utolsó volt a boltban amit kiállítottak és mindenki fogdoshatta, de nem volt kedvem kihagyni, baj ?


Nem feltétlen lesznek vele gondok ?


2011. febr. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak annyi volt, hogy fogdosták, akkor ez nagy üzlet volt. Egy mobilnál, mp3-nál, vagy egyéb sok gombos elektromos kütyünél már baj lenne, de egy hűtőnél, ahol maximum 1-2 tekerő van, nem számít. Reméljük, hogy nem vitték be minden nap a raktárba lefektetve...
2011. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek ilyen kiállított darabokat megvenni, de szerintem is egy hűtőnél nagy baj nem lehet ebből. De pl vettem egyszer hülye fejjel egy kiállított magnót, és zúgott nagyon a motorja, és egyik gomb már nem ment rendesen. Szóval ezekkel azért jó vigyázni.
2011. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mosógéppel jártam így. Szombaton hozták, elindítottam és kiderült, hogy vmi nem kerek. Ügyfélszolgálat meg nem volt elérhető hétvégén. Több mint egy hétig telefonálgattam. Azt mondták mivel már lejárt a 3 napos cseregari vigyem be a szakszervízbe, csakhogy elfelejtettek lábat adni hozzá hogy feltudjak rakni a buszra.... A végén már fenyegetőzni kellett, hogy csináljanak már valamit. Két hét eltelt mire megengedték, hogy akkor nézzek egy másik gépet, a különbözetet fizessem az újat hozzák és elviszik a "régit".

Megfogadtam hogy soha többet utolsó darabot semmiből.

2011. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én direkt vadászok az ilyenre,a Baumax-ban szert tettem egy emberre,kedves vevő leejtett egy akkus csavarbehajtót,elrepedt az akksitartó műanyagja. Az akksinak semmi baja nem volt.

22e helyett 11ért vettem meg/bosch/..2,5 éve megy,"csak" körbe van szigszalaggal teljesen tekergetve.

Szerintem csak ha kicsit értesz hozzá,vagy szerelővel vegyél ilyesmit.

2011. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én anno így vettem hűtőt, szépséghibás, kiállított darab volt. már majdnem 2 éve megy tökéletesen, a vízadagolója is hibátlan.

így volt 170ről 120ra leárazva. nem bántam meg, jó vásár volt.

2011. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat még azért várok észrevételeket.

Nem arrol van szó, hogy valamilyen hiba folytán akciós, hanem pusztán valamilyen okból, reklám, marketing. Amikor Én ott voltam és meg akartam venni, már csak az volt. Végülis amellett döntöttem.

2011. febr. 23. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek,hogy gond lenne vele.

Átverések ezek a "leárazások",általában csak 3-4 db van az "akcióban".

A Te "utolsó darab"-od mellett sem volt több. Max. ennek 1~2 nappal tovább nyitogatták az ajtaját.

2011. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!