Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletnél miért olyan drága...

Albérletnél miért olyan drága a rezsi?

Figyelt kérdés
Ennek nagy részét a fűtés teszi ki?
2011. febr. 15. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A rezsit a fütés, az áramfelhasználás, vizfogyasztás teszi ki, ezeket nagy részben te befolyásolod: fogyassz kevesebbet és akkor nem kell annyit fizetni. Egyébként ha nem albérletben laksz, akkor se kevesebb.
2011. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valaki meg tudná írni, hogy a rezsi kb. hány %-ban jön össze áram, víz, fűtésből? Én egy pesti lakásnál sokallom a 30e feletti rezsit.
2011. febr. 15. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Pesten a téli időszakban még egy minigarzonnak is havi 30ezer Ft körül van a rezsije. ez van, sajnos. nézd át a számláidat is megtudod, hogy miből mennyit fogyasztottál.
2011. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul egy albérletben még gázártámogatást sem kérhetsz ha a tulaj nem adózik utána.

Nálunk garzonban télen a gázszámla 10Ft körül van úgy, hogy csak a szobában fűtünk, a konyhában nem.

2011. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figy

borsodban egy kis lyukat bérlek (37nm)


a havi rezsim:

fűtés(távhő) 18ezer

villany 5000

viz 2500

közös költség 3600

gáz (ez csak 3 havonta jön) 3800

upc 2800


35700 ha összeszámolod...és nem használunk semmiből sokat,ketten vagyunk...


akkor vedd pestet és örülj ha 30 alatt maradsz

2011. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a sajátomban lakom,ami 26nm-er,a közösköltségem 8300 Ft,a villany számla 9000 Ft,a gáz téli hónapokra 10-11000 ft ebben még nincs a tévé,és az internet!!!!!!!!!!Ami alpcsomag.
2011. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a saját lakásnál sem olcsóbb a rezsi. attól, h bérled a lakást vagy a tied, nem igazán számít abból a szempontból, h mennyit fűtesz vagy fürdesz.

az én 2 szobás lakásom téli rezsije van hogy 45 rugó, ebben távhő, kk, víz, villany van benne. a netem 3500, tv, telefon nincs.

mondjuk ha erre rájönne még plusz 50 mint bérleti díj, akkor biztosan szívnám a fogam.


azért, mert kifizetsz külön a lakhatásért még egy kisebb vagyont, ne gondold, h emiatt majd kivételez veled a gázművek vagy az elmű :P

2011. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!