Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok olyan kádkabint...

Hol tudok olyan kádkabint (zuhany és kád egyben) venni, ahol a kád fala is nyitható? Részletek lenn!

Figyelt kérdés
Férjem ismerőse mondta, hogy ő már látott ilyet, én pedig kíváncsi vagyok hogy milyen, na és persze hogy mennyibe kerül!Tud valaki segíteni, hogy interneten hol találok ilyeneket? Előre is köszönöm!
2011. febr. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ráguglizni, én is kerestem egy időben, de kb. félmilliót kértek érte, ezért bukott a projekt. Már nem emlékszem, pontosan hol, de több helyen is láttam.
2011. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy inkább ez.


[link]

2011. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második link, az amire gondoltunk vagyis valami hasonlóra!:)

2011. febr. 7. 20:22
 5/5 anonim válasza:

Remélem még nem késő, hogy azt tanácsoljam ne!! vegyél ilyet.

Nekünk van, és nagyon megbántuk.

Az egész kád penészesedik, a réseknél a sziló (mert az egész azzal van összerakva) kimállik a penésztől, és itt-ott folyik is, az alkatrészek (kapaszkodók stb) mozognak, leesnek, rozsdásodnak, a gőzkészítő a negyedik használat után leégett, a lábmasszírozó - ami csak útban van - letört. A burkolat, ahol a vizet szívja be a hidromasszázshoz, állandóan leesik, és a kiálló csavar felsértette a lábam már egy párszor. (már nem is lehet visszatenni)

DE ami a lényeg: megnyitod a csapot fürdéshez, amit csak úgy tudsz, hogy belépsz a kádba... de mi van, ha forró lett a fürdővíz??

Jaa és takarítani kell minden egyes zuhanyzás után, mert a vízcseppek az üvegre rászáradnak ami ugye csúnya, de ha sokat vízkőoldózod a keretről a festék lekopik.

A szerelők háromszor voltak, szerelgették, javítgatták, negyedszerre nem értük utol a céget, úgyhogy most három év kínlódás után (nem tudjuk felvenni a harcot a penésszel) sajnos ki kell dobnunk. SOHA TÖBBET.

2011. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!