Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A ruháim állandóan feltöltődne...

A ruháim állandóan feltöltődnek elektrosztatikusan és ha hozzáérek vmi fémhez, mindig megráz. Mit tegyek, hogy kevésbé töltődjenek fel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen teljes műszálas szemetet nem kell megvenni, más lehetőség nincs.
2011. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is kerüld a jövőben a műszálas ruhákat. Figyelj oda, amikor megveszed és nézd meg az összetételét! A pamut nem csak azért jó mert nem töltődik fel, de jobban is szellőzik. Gondolom nem szeretnél ruhatárat cserélni sem. Az én ruháim csak akkor ráznak ha le meg felveszem őket, vagyis ha éppen "mozognak" ekkor jön létre. Ez ellen nem tudsz mit tenni, kevesebbet vedd fel és le, akkor talán elkerülhető.
2011. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az a komoly, h én kizárólag pamut ruhát hordok, és még így is olyan vagyok, mint egy tarfóház :D

félve nyúlok a csaphoz, a kilincshez.


szóval már nem tudok mit kitalálni :D biztosan ilyen sok energia van bennem :D

2011. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem a bevásárlókocsi rázogat rendszeresen. :) Mindegy miben vagyok...
2011. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen a bevásárlókocsi. szerencsére a budaörsi teszkóban már rájöttek a titok nyitjára, és egy kis láncot tettek rá, ami földeli. pont mint a troliknál :D
2011. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne öblítővel mosd,hanem helyette ecetet használj. Az sokat javít rajta.
2011. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!