Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi fonal kell egy kb 2...

Mennyi fonal kell egy kb 2 méteres sálhoz, illetve milyen?

Figyelt kérdés

Életemben először kötnék céllal, eddig csak próbálkoztam, viszont fogalmam sincs mennyi fonal kell egy ilyen hosszú sálhoz. Nem szeretnék úgy járni, hogy most megveszek valamennyit aztán elfogy, és nem kapok ugyanolyat.

A másik kérdésem, hogy milyen fonalból érdemes kötni, ami nem szúr? A nyakam elég érzékeny, sokszor "beizzad" a sál alá, és ilyenkor szúr, viszketek tőle.


2011. jan. 22. 21:18
 1/4 anonim válasza:
én a nagyon puhát szeretem, a boltban meg tudod fogni, azzal nem lesz gond, de nem írtad, milyen széles lesz a sál:)
2011. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, kb 20-25 centi szélesre gondoltam. :)
2011. jan. 22. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia Szaszi! :D
2011. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyapjú fonalak szúrnak. A boltban megmondják,hogy mennyi fonalat vegyél. Kb.10 dk kell,de a fonal vastagságától is függ.
2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!