Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Barátom minap épp nyitott be...

Barátom minap épp nyitott be a wc-re, majd a wc ülőkén egy kb 15 cm-es patkányt látott. Folytatás lent. Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Miután a patkány észrevette őt, fejest ugrott a wc-csészébe, majd elmerült. A legdurvább az a dologban, hogy ez az 1. emeleti wc-ben történt, még csak nem is földszinti. A szennyvízszolgáltató szerint ez általános dolog, hogy a patkányok felmásznak a vezetékeken. Én viszont remélem, hogy nem túl gyakori ez a jelenség.
2011. jan. 21. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úúú, ez kemény. :) Még nem hallottam ilyenről és nem is fordult elő velem szerencsére.
2011. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
JESSZUS! hát én biztos hogy nem mernék többet ráülni arra a wc-re :D :D
2011. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

emeleten? jesszus


volt osztálytársnőméknél családi házban mászott fel patkány a wcbe,az apja épp a wc-n ült...

ők megoldották ráccsal...a szennyviz még átmegy,a patkány nem jön fel


de emeleten nem tudom mit lehet,főleg ha panel...

2011. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A frász jönne rám. Mindíg arra gondolnék wc-zés közben, hogy most fog a seggembe harapni!A szennyvízszolgáltató nem mondott mást? Pl, hogy mit csináljatok olyan esetben, ha ez mégegyszer előfordulna?
2011. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már róla, hogy fel tudnak jönni, de szerencsére nem tapasztaltam még ilyet, mert asszem kisebb infarktust kapnék....
2011. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt javasolta a szolgáltató, hogy olyan eszközt kell beépíteni, ami csak kifelé engedi a szennyvizet, befelé nem jöhetnek a patkányok. Valami visszacsapó ajtó.
2011. jan. 21. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fújj!!! Hát szerencsére velem ilyen még nem fordult elő.


Van egy családi házunk. Abban néha pár hangyán kívül a padlón még soha semmilyen állat nem fordult elő. (A saját háziállatainkon kívül persze.)

Aztán van egy panellakásunk is. Ott néha szoktak lenni csótányok. Én már ettől is undorodom, nem hogy egy patkány kandikálna ki a wc-ből!

2011. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A csatornarendszerek bizony remek életteret nyújtanak a patkányoknak. Még a pesti (Zugló) családi házunkban jött fel ugyanígy patkány egyszer a kádban (régi típusú, "lyuk" lefolyója volt, nem rácsos), egyszer pedig a wc-ben. Aztán egy mesterember beépített a csatorna kerti szakaszába valami visszacsapó ajtót, ami csak egy irányba engedte a "forgalmat", de ettől függetlenül lecseréltük a kádlefolyót rácsosra és megtanultuk a wc fedelét is használni :=)
2011. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs csatornahálózat, a szennyvízaknában meg biztos nincs patkány.


De hogy tud feljönni? nem fullad meg? A szennyvíz mérgező és fertőző. Van benne hipó is meg mindenféle tisztítószer lemegy hogy hogy nem döglik meg?

2011. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A patkány, és a csótány az atomtámadást is átéli.
2011. jan. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!