Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb oldal albérle...

Melyik a legjobb oldal albérletkereséshez?

Figyelt kérdés

Főleg Budapest és környéke érdekel.

Egyéb tippek, hol találok jó ajánlatokat.

Érdekel vkihez beköltözés is, egy időre, de saját albárlet is...


2011. jan. 14. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az Expressz. Bár már ott is a hirdetések fele ügyfélcsalogató álhirdetés.
2011. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, azt pont azért nem szeretem, annyi plussz hülyeség van rajta...vmi konkrét albérletes oldalra gondoltam, de annyi van, viszont olyan kevés albérlet van minden oldalon...de köszi
2011. jan. 14. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már rutinos budapesti albérletkereső vagyok:)

Szerintem a legjobb az alberlet,hu és az ingatlan.com.

Ezután vannak még ilyen lehetőségek, hogy ingatlanbazár,slando,szuperingatlan,start apró, aprónet.

Jó tanács: vigyázz az ingatlan irodákkal, mert sok a kamu hirdetés, legjobb, ha a tulaj közvetlenül hirdet.

Sok sikert.

2011. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: "alberlet,hu" helyett: alberlet.hu
2011. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem könnyű lesz találni...

2011. jan. 17. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig az expresszen kerestem, és találtam, nem igazán volt kamu hirdetés. Igen, valóban sok ingatlaniroda hirdet ott, de attól nekem nem lesz rosszabb, a mostani albimat is ingatlanoson keresztül vettem ki, semmi gondom vele, nem fizettem érte semmit. Ja, én is pesti vagyok.
2011. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itthon nem kérnek pénzt az ingatlanosok a közvetítésért általában? Nekem rossz tapasztalatom van, mert külföldön ingatlanközvetítőnél találtam egy tök jó albérletet, és utána mondta a nő, hogy ők elkérnek plusz egy havi albérletpénzt a közvetítésért:-( azért ez egy 450 euros albérletnél elég durva jutalék...még ha többen is dobjuk össze a pénzt, azért az sok...
2011. jan. 18. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában nem kérnek. Tőlem még soha nem kértek. De hallottam olyat is, hogy igen. De ha gondolod, szivesen segitek albérletet keresni ingyen. Kedden kezdek egy ingatlanirodában, és mi nem kérünk a keresőktől jutalékot.
2011. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi! az jó lesz:-)

Írd le melyik irodánál. Most derült ki, hogy csak később fog kelleni, arra számítottam, hogy már februártól kell majd, de közben valószínűleg csak májustól.

2011. jan. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!