Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ablakcsere mekkora piszokkal jár?

Ablakcsere mekkora piszokkal jár?

Figyelt kérdés

2 éve festettünk, nem verődik le a festék?

mennyi idő alatt cserélnek ki 1 ablakot?


2009. jan. 30. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár sok piszokkal szerintem, de ez relatív. A falat majd meg kell csinálni utána újra, mármint az ablakcserélő kivágja a régit, beteszi az újat, de a kőműves munkát (nekünk legalábbis) nem csinálja meg. Aztán meg festeni kell azt a részt újra. Időt pontosan nem tudok...de nem sok.
2009. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kissebb ablakot raktok be mint volt akkor kevesebb a piszok, viszont ha nagyobbat akkor ott bontani ia kell, és az macera!Ha bontanak , akkor ablak betétel után a köműves jön, megcsinálja az ablak párkányát, az ablak körül kikávázza, levakolja, aztán a festő gletteli, lecsiszolja, majd lefesti! Nekünk tavaly 8 ablak lett cserélve, az 5.nél mondtam hogy elköltözöm!!!Én kész voltam, de bizti vannak akik ezt jobban bírják idegileg!
2009. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolóhoz tudok kapcsolódni. Nálunk az egyik szobában cseréltek egy ablakot, és egy erkély ajtót. Hát nem kívánom senkinek. Tégla építésű ház, és rengeteg tégla széttört, kiesett. Maga az ablakcsere megvolt 1,5 óra alatt, de a kőműves, meg a festés több idő volt. Nálunk sajnos sok kosszal járt.
2009. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ráasdásul 4. emeleten lakunk

hááát nagyon meggondolom

2009. jan. 30. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Panelban laksz?

Nálunk a 10 emeletesben (30 lakás) 3 nap alatt végeztek a régi fa lett lecserélve műanyagra.

Kosz minimális volt.

2009. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tobbiek leirtak a koszt, en csak azt irom, hogy 2 szobas lakasban konyha, furdo, 2 szoba, bejarati ajtot 1 nap alatt csereltek muanyagra.
2009. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nálam tavaly decemberben (!!!) cserélték mindkét szobában az ablakokat (+ erkély), 2 nap volt, a második nap végén már takaríthattam. (Ráadásul épp egyedül éltem, és segíteni sem tudott senki.) Nem volt akkora macera. Nálam nem kellett újra festetni sem azonnal, (jó, a függöny nagyrészt eltakarja a tapétaszéleket...) gyakorlatilag kibírja addig, amíg egyébként is festetnék.

Szerintem tényleg nem túl nagy kosz! Persze alapsan le kell fóliázni a padlót és a bútorokat, mert rettenetes porral jár. De ha ezt megteszed, nincs nagy gond.

2009. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!