Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vesszőből fonott kerti bútor...

Vesszőből fonott kerti bútor garnitúrámat mivel kezeljem le? Egy kicsit megkopott.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom,eredetileg is volt rajta valamilyen felületkezelés,teljesen natúr nem szokták őket hagyni,Vizesbázisú színtelen lazúr jónak tűnik rá.
2011. febr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól vissza kapja a fényét? Gondoltam rá, csak nem tudom ezeket eredetileg mivel kenik le.
2011. febr. 4. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,ez nagyon szép,selyemfényű(én nem kerti bútorra,hanem faház belső oldalára,meg előzőleg diópáccal beeresztett bejárati ajtóra kentem,de nagyon szép lett),nem lett olyan durva,mint a lakk. Ez az átlátszó akkor jó szerintem,ha még nem színeződött el a bútor.Ha igen,akkor valamilyen színezett vékonylazúr jobb lenne.
2011. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!