Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy 130...

Mennyibe kerülhet egy 130 nm-es lakás kifestetése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz látatlanban megmondani, de csak úgy nagyjából érdekelne, hogy mennyi idő és mekkora költség.
2009. jan. 27. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyesek vagytok, akkor fillérek. Pontosan ugyanekkora házunk van. Nálunk apám csinálta (zenetanár, szóval köze nincs az ilyen szakmákhoz), vett két vödör festéket, mindkettőt még az üzletben bekevertette a kívánt színre (kb. 10ezer forint volt a kettő), háromezerért egy teleszkópos szivacsecsetet, meg párszáz forintért takarónylont. Két részletben festette ki a lakást. Első nap az egyik felét, másnap a másikat. Reggel behúzta a bútorokat a szoba közepére, letakart mindent nylonnal, lefestette a falat, koradélután, amikor megszáradt, még egyszer átfestette, lefekvés előtt meg mindent visszatolt a helyére. Másnap ugyanezt a ház másik felével. Ugyanebben az időben a szomszédban két szobát két hét alatt festettek ki szobafestők majdnem 100ezer forintért. Szóval gondoljátok meg, nem egy ördöngősség. Teleszkópos ecsetekkel ma már létrán sem kell mászkálni, csak állsz a szoba közepén, és húzogatod az ecsetet a falakon és a plafonon.
2009. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is azt ajánlom, amit az előző válaszoló, fessétek ki magatok!

Vegyetek ki 2 szabadnapot, ha kell, nyugodtan meg lehet csinálni, a mi házunkat is én festem magunknak, és nő vagyok, 25 éves.

Sohasem fizetnék, még tízezreket sem egy festőnek. Ha javítani kell a falat akkor lekenem glettel festés előtt.

Amire nem sajnálom a pénzt, az a festék, én jó minőségű, már eleve színrekevert festéket szoktam venni.

Amugy egy ezzel foglalkozó vállalkozó 250ezerért megcsinálta volna az egész házat, kiváncsiságból megkérdeztem. Nekem meg kijött 35.000-ből.

2009. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jan. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!