Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy atlagos haz tervrajz...

Huron kérdése:

Egy atlagos haz tervrajz elkeszitese (mernok altal) kb. mennyi ido?

Figyelt kérdés
Mennyi ido kb. a haz epitesenek elkezdeseig, a mernokkel valo elso talakozastol?
2010. dec. 2. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga az építési engedélyhez szükséges dokumentációk max egy hét, az több idő mire megállapodtok abban, hogy mit szeretnétek, hol legyenek az ablakok , milyen beosztású legyen a ház a több idő.

Ha minden megvan akkor az önkormányzathoz ne kell vinni a papírokat asszem az 60 nap mire jogerős lesz a terv.

(persze az önkormányzatok előszeretettel sértenek törvényt, és a törvényi határidőt simán nem tartják)

A papírozásra szerintem 3 hónapot alaphangon tervezz rá. de inkább többet hogy legyen mozgástered.

2010. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha megvannak 'ezek' a papirozasok, utana mennyivel kezdenek a mukasok? Ill. lehet-e zsebbe nyulosan hamarabb felepitettni a hazat? 2-3 honap alatt.

-Gondolok itt arra, hogz a vallakozo tobb embert hozat...?!

2010. dec. 2. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán, a jobb vállalkozók sok embert mozgatnak.

A technológiai időket ki kell várni, pl, ha téglaházat építesz akkor 3 hónap azért kell. De én nem raknám rá még abban az évben a szigetelést.


Ha gyors szerkezetes házban gondolkodsz azt szerintem 2 hónap alatt össze lehet rakni.


Talán a [link] házat is le lehet tolni 2 hónap alatt.


Ha van pénz van minden:)

2010. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh, ingyenes a tervezés, hehe, ez kedves, behozzuk az építkezésen.

Nekem bejön, ismerős ez a megoldás.

Ha gyors, erős a betonfal stb, ráadásul energiatak., akkor beszt!

Árak? :) Drágább, olcsób?

2010. dec. 3. 02:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!