Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Igényeltem távhőtámogatást de...

Igényeltem távhőtámogatást de mégis teljes összegű számla jött, miért?

Figyelt kérdés
Előre fizetünk, tehát most a januárit küldték.
2009. jan. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szia.Nekem a tavalyi és az ezévi decemberi,januári számám is a támogatás nélküli lett.Ennyivel sporol az állambácsi.Vagy ezt sikkasztásnak nevezik..?
2009. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kaptál válaszlevelet a M.Á.K.-tól? Mert ha nem, akkor vagy nem ért be a kérelmed, vagy nem hagyták jóvá!

A megkapott támogatásról értesítenek, és elküldik a szolgáltatónak is, ha neked kiment a levél, akkor a szolgáltató a ludas, de visszamenőleg is meg kell kapni januárig.

Akinek decemberben magasabb volt a számlája: bizonyára túllépte az évi 2000 köbméteres fogyasztást, ami felett nem jár támogatás.

2009. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak az a baj ha most várok a februárira ás utána megint elküldöm az már késő lesz és nem fogadják el.

Eddig mi soha nem kaptunk és dec 22-én küldtem el az igénylést tehát meg kellett kapniuk.

Holnap felhivom őket.

2009. jan. 11. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha dec. 22én küldted el az igénylést, akkor jó esetben a két ünnep között kapták meg. Arra még csak mostanában kezdenek el válaszolni, ha jól töltötted ki, és megkapod a támogatást, akkor jó esetben a hónap végéig megjön a válaszuk. Nincs késő, mert a január 31-ig beérkezett igénylésekre visszamenőleg 1-ig megadják a támogatást.
2009. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Mert Bp-en Főtávnál a dijat előlre,de a hőmennyiséget 2 hónappal lemaradva fizetjük,mi is beadtuk,de a januárit csak márciusban fogjuk fizetni és akkor lesz a kedvezmény is.

Meg a másik,hogy kb most dolgozzák fel a kérvényeket,a számládat meg kb 2-3hete készítették.

Nyugi,ha megkapod hamarosan jelentkezik a számlán,januárig visszamenően.

2009. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Küldtek határozatot hogy kapunk támogatást, jövő havi számlán levonják a januári támogatást is. :))

Előre fizetünk télen-nyáron.

2009. jan. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!