Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakótelepi lakásban lakom...

Lakótelepi lakásban lakom (nem panel, de most mindegy). A fűtés megindításáról és leállításáról a közös képviselő dönt, vagy ki?

Figyelt kérdés
Szerintem már rég fűteni kéne, és ez van minden évben. Írtam a közös képviselőnek, még nem válaszolt. A lakótársakkal nem vagyok kapcsolatban. Máshol ez hogy működik?

ma 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Hivatalosan okt 15 után kell elindítania fütést-

Másrészt egyelöre nincs igazán hideg, nem feltétlen szükséges füteni, a lakásban kb 20 fokot kell biztosítani, többet nem. (Mellékesen az ennél melegebb egészségtelen is, de most nem ez a kérdés)

ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És pont most kezdett csörgedezni a csőben a víz... mindenesetre köszönöm.
ma 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a többség dönthet az indításról és a közös képviselő tájékoztatatja a céget, mivel gondolom fagyosak elindították már múlt héten. A leghidegebb lakásban lakom, de itt sem ment pedig 21 fok alá.
ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hiába zárom el, meleg van, szóval nyitott ablakkal is fizethetem a fűtést, mivel a számla egy részét elosztják lakásonként és ez egy nagy lakás.
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk ez úgy működött, hogy gázkonvektorok voltak minden helyiségben, és kizárólag rajtam múlt, mikor kapcsolom be és mikor állítom le őket.
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy házközponti fűtés van... de köszönöm az eddigi válaszokat.
ma 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát elvileg erre van a lakógyûlés, hogy ilyeneket megbeszéljetek.


Én a közös képviselônek írnék, aztán majd csak mond valamit.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 "Írtam a közös képviselőnek, még nem válaszolt."

Mondjuk azóta igen, és már van fűtés.

ma 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:

8, Ja sajnos néha tényleg csak ennyit lehet tenni, ha nincs lakógyûlés.


Gondolom okkal nem adják meg a közelebbi elérhetőségeket, különben mindenki hívogatná minden szarsággal. Van nálunk is pár kotnyeles aki rugózik tényleg pitiáner hülyeségeken 😆

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!