Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy költöztet...

Mennyibe kerülne egy költöztető céggel több mint 200km-re költözni?

Figyelt kérdés

Szülőktől akarok kiköltözni és sok cuccom nincsen, csak ruha, meg pár könyv, rajzeszköz. Egy nagyobb csomagtartójú autóba is beleférne, viszont mostohaapámmal nem vagyok jóban. Haverok sem érnek rá nagyon és többségükár messze lakik egyetem miatt. Nekem is eljött az ideje, hogy kiköltözzek. Gyűjtöttem már rá többet is, mint kellene így talán még bele is férne a kölzöztetés. Én magam nem akarok annyit vezetni, mert hiába van meg a jogsim, nem nagyon volt lehetőségem vezetni, így egy ilyen hosszú túrát nem vállalnék be.


Hogy lehetne megoldani? Mennyibe kerülne ha költöstető céggel oldanám meg?



szept. 14. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Kérj tőlük árajánlatot.
szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer Ft. óradíj + 200 Ft./km + rakodás 2*5000 Ft. nettó körülbelül egy átlagosnak mondható költöztetés.
szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez reális. (Van, ahol más alapon számolnak, de kb. ilyesmi jön ki.)

Érdemesebb keresni egy autóval rendelkező ismerőst, feléért szíves örömest elvisz.

Vagy ha van normális tömegközlekedési lehetőség, akkor két húzós bőröndben elviszed ingyen, felét most, felét meg két hét múlva, ha jössz családot látogatni.

szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!