Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik öntvény kályhát érdemes...

Melyik öntvény kályhát érdemes meg vásárolni?

Figyelt kérdés

Öntvény kályhát szeretnék vásárolni, max 200 ezer ft környékén.

A wamsler kamino 8 kályhát néztem ki, de nagyon vegyesek a vissza jelzések.


Van esetleg jobb öntvény kályha?


A ház kb 120 négyzetméter,a helyiségekben van gáz fűtés. A folyosón lenne a kályha ahonnan tudna áramolni a helyiségekbe a kályhából áramló meleg. Ehhez keresek egy jó, megbízható öntvény kályhát.



szept. 11. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éve 8kW-os Kamino kandallóm van, tökéletesen működik,nem rozsdásodik, nem ég szét. Abba viszont nem vagyok biztos, hogy a folyosóról be tudna-e menni a meleg a szobákba.
szept. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jót nèztem, ez lemez, öntvèny elemekkel. 8kw nem sok, max 180m3 ír, ami max66m2 szokásos belmagasság mellett. A belső hőáramlásod nem fog mindent felmelegíteni, mert igen lassú, ès nem kanyarog, ès van mindig folyamatosan hővesztesèg.
szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem ezt az öntvény kandallót, de a rossz vélemények miatt végül nem vettem meg, maradt a régi Csehszlovák kályha.

Ezekről a kandallókról azt kell tudni, hogy a meleget előre bocsájtják ki legfőképp. Azaz a folyosóról a meleg úgy tud neked bemenni a szobába, ha kb. az ajtóval szembe rakod.

szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!