Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen anyagból, miből érdemes...

Milyen anyagból, miből érdemes kerítés lábat készíteni, vagy milyen megoldáa a legolcsóbb? Pár éve még azt mondtam volna, hogy vastag falú harmincas zártszelvény, de a mai áraknál már ez is horror. Viszonylag tartós legyen.

Figyelt kérdés
aug. 22. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolod, más olcsóbb lesz? Idöközben az árak erösen megemelkedtek. Valószínüleg még mindig ez a legjobb megoldás, vagy lesz oylan kerítésed, amit a szél is bedönt
aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit hasznosabb válaszra számítottam :D
aug. 22. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

A 30-as zártszelvény túl pilinszka. Szerintem betonból a legolcsóbb amúgy, teszel bele néhány szál betonvasat.

Pl. 2méteres kerítésnek 3m oszlop kell 10x10cm, ennek térfogata 0,03 m3. Saját keverésű beton köbméterje 40ezerre jön ki, szóval egy oszlop 1200Ft lesz, betonvassal max 2000Ft. 3méterenként rakod, akkor mondjuk egy 60méteres kerítéshez kell 20 oszlop ami 40ezer Ft. Csirkehálóval 100ezer alatt megáll. Ennél olcsóbb nincs.

Vagy szerzel hulladékvasat.

aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!