Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pár évvel ezelőtt is ennyi...

Pár évvel ezelőtt is ennyi saját húgyában fetrengő hajléktalan meg agresszív C-type volt Budapesten (belváros), vagy egyre durvább a helyzet mostanában?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem már,de mintha egyetemistaként nem lett volna annyi,akkor laktam a belvárosban egy ideig.

Most sajnos 5 év után egy ideig megint ott lakom, de undorító ami van (oktogon mellett), konkrétan azon gondolkodom inkabb visszaköltözöm vidékre és hagyom az egész várost 😅

Nem tudom,hogy romlott-e a helyzet,vagy csak én jártam kevesebbet az utóbbi években arrafelé és emiatt tűnik most borzalmasnak..



aug. 19. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Újpesten laktam most évekig,ott is vannak érdekes fazonok de azért nem ennyire durva...
aug. 19. 23:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Tarlós alatt megszűnt. Tiltott volt az életvitel szerű utcán lakás.


Voltak közterület-felügyelők az utcákon és a BKV járatain is.

aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

2-es vagyok.

Karácsony és az összes baloldali polgármester szétverte a Tarlós és a jobboldali polgármesterek által felépített rendszert. Sőt , a balos polgármesterek megtiltották, hogy a hajléktalanokat elzavarják a társasházak udvaráról, lépcsőházaiból.

aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon gáz...Én nem tudom mit lehetne,kellene tenni ezen állapotok ellen,de hogy ezt nem szabadna hagyni az biztos...Nagyon tarthatatlan a helyzet ahogy látom:(
aug. 20. 01:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!