Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tehetek?

Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy ingatlan. A gáz a nevemen van. De nem lakik benne senki. Viszont több tulajdonos van. Félek, hogy bemennek, be kapcsolják és lesz egy csomó számlám. Mit tudok tenni? Lelehet kapcsoltatni vagy állítani az órát? Köszönöm
júl. 31. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Te tulajdonos vagy?

Lehet kérni elvileg feltöltős gázórát, olyan mint a telefon. Töltesz rá pénzt és annyi gázt lehet fogyasztani.

júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. De még rajtam kívül van 5.

Viszont, az én nevemen van az óra.

Az költségekkel jár, hogy kártyás legyen?

júl. 31. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha érdekel, akkor hívd fel a gázszolgáltató ügyfélszolgálatát, hogy van e nálad lehetőség ilyet felrakatni és mennyiért.
júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az órát le akarod vetetni akkor azt alaposan át kell gondolni, mivel vissza már nem fogják csak úgy rakni, újra kell terveztetni az egész ház gázhálózatát.
júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
Én elzàrnàm és viaszba önteném, plusz zàrat cserélnék 🤡
aug. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem látszik hogy ki használta?

Ha nem akkor szétosztod az összes tulajdonos felé a számlaösszeget egyenlően.

aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Lehet szüneteltetni is a szolgáltatást. Ez nem ugyanaz, mint a megszüntetés, amikor a visszakötésnél ugyanazokat el kell végezni, mint egy teljesen új háznál.

Szüneteltetésnél is elviszik az órát, de mikor kéred, visszahozzák. (V. egy újat.)

Ez természetesen költségekkel jár (le- és felszerelés), viszont ameddig nincs óra, addig egy forintot se kell fizetni. Most meg, ha jól gondolom, fizetsz egy alapdíjat, annak ellenére, hogy nincs fogyasztás.

Ha a te neveden van a szerződés, akkor te intézheted.

aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!