Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy ilyen mosó mennyire...

Egy ilyen mosó mennyire megfelelő otthonra?

Figyelt kérdés

[link]


Autót, bicikit, térkövet, lemezkerítést akarok mosni.


júl. 3. 21:15
 1/4 anonim válasza:
100%
A kivánt célra megfelelő.
júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A térkő a kritikus. Annak a pórusaiba betud ülni annyira a mocsok, hogy ez nem fogja kiszedni csak hosszadalmas és verejtékes munkával, 70%-ban mondjuk. Ha folyamatosan tisztán tartott, akkor talán nem lesz gond azzal sem. Minden másra teljesen jó.
tegnapelőtt 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, néztek egy videót. Szépen megcsinálja, de lassú. 100 M2 térkő órák alatt lenne meg.
tegnapelőtt 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy napok, hetek alatt. :) Ezért is vetettem fel.

A miénk mondjuk nagyon mocskos volt (árnyékos oldalon teljesen beszürkült, mohás), a mosónk 135 bar-t tud és sokkal nagyobb felület is, de én egy délután pepecselése után úgy döntöttem, hogy én ezt feladom.

Van egy barátunk, aki térkő mosással foglalkozik, fogalmam sincs hány bar-os ipari gépe van, egy délután alatt lesuvickolta a közel 200 nm-et, plusz a napelemeinket is és azokat a felületeket, amiket összefröcskölt a mocskos lével. Csak pislogtam, hogy mekkora a különbség a két gép között. :)

Egy basic térkő mosásra, általános karbantartásra, bicaj, autó, lemezkerítés, medence, terasz, egyéb sima felületekre szerintem tök jó dolog, ha van otthon egy ilye, de a térkő tud nehezített pálya lenni már neki. :)

tegnapelőtt 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!