Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázbojleres csapnál hogy...

Gázbojleres csapnál hogy tudok langyosvizet engedni?

Figyelt kérdés

Már az idegbaj kerülget. Gázbojlerünk van (az adja a fűtést is), ami ugye a csap megnyitásával kapcsol ki-be. A csap meg billenős, amikor egy csapról keveri az ember a hideg meg a meleg vizet.

Ugye középen van a langyos, egyik irány a meleg, másik irány a hideg. Csakhogy ha középre fordítom a csapot, a bojler lekapcsol, nettó húsz másodpercig kellemesen langyos a víz, majd jéghideg. Ha egy icipicit odébb billentem, hogy ne kapcsoljon le, már meleg....

Még a nagy csappal úgy-ahogy sikerül, de ha átkapcsolok zuhanyfejre, akkor a beállított víz vagy forró lesz, vagy azonnal lekapcsol. Nevetségesen sok időt töltök el azzal, hogy zuhanyra teszem, lekapcsol, visszanyitom csapra, odébbmozdítom egy milimétert, zuhanyra teszem, lekapcsol.......

Már vettem másik zuhanycsövet meg állítható zuhanyfejet, hogy csapszerű nagy víznyomást csináljak, sehogysem jó.


Nem hiszem el, hogy én küzdök ezzel egyedül, és nem lehet langyos vizet keverni ezzel a vacakkal. :/ Bármi praktika, amire nem gondoltam esetleg?


jún. 30. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsi a víznyomás szerintem aminél próbálkozol.

Azért kapcsol le mert túl kevés a melegvíz aminek folynia kellene a melegítőn keresztül és az nem indítja be. Erősebb vízsugárral próbálkozz, talán az segít!

jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!