Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szemeteseket hány órakor kell...

Szemeteseket hány órakor kell kirakni társasházban meg van határozva ez valahol?

Figyelt kérdés
jún. 25. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nincs. Mindenesetre még mielőtt elviszik. És nem is 24 órával előtte.
jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Este szoktuk.
jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig attól függ mikor viszik el a szemetet. Ahol reggel megy a kukás kocsi, ott addigra kell kitenni, ahol meg délután viszik a szemetet, ott addigra.

Nálunk reggel viszik, fél 7 körül télen, nyáron. Így már előző délután amikor hazaérünk, sorra kerülnek ki a kukák az utcában. Van, hogy valamelyik szomszéd előtt látom meg a kukát és onnan jut eszembe, hogy nekünk is ki kell tenni, de volt, hogy meghallottuk reggel az utca végéből a kukáskocsi zaját és rohantunk, mert előző nap elfelejtettük kitenni.

A helyi szolgáltatótól kérdezd meg mikor viszik el a szemetet és az előtt már legyen kint. Elég ha 2 perccel előtte teszed ki, de ha neked kényelmesebb akkor előző nap is kiteheted bármikor.

jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, akár előtte való este is kirakhatod főleg mert van ahol nagyon korán mennek.
jún. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szemetesek minden évben bedobnak egy naptárat, hogy milyen napokon milyen szemetet visznek el és meddig kell kirakni. Én belenézek a szomszéd kukájába és ha üres akkor tudom, hogy már jártak, ha teli van akkor kiteszem én is :-)
jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!